تبلیغات
TİRƏXTUR-ŞAMPİON - عیبی یوخ

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ


TİRƏXTUR-ŞAMPİON
 
تراختور شامپیون


 
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 24 شهریور 1390 توسط


عیبی یوخ    تراختور 1         نفت تهران
(ادامه مطلب)


گل ها: سید ایمان موسوی (51)  و عزتی (82) برای نفت. سیدمحسن حسینی (92) برای تراكتورسازی

اخطار: سیاوش اكبرپور و احسان حاج صفی از تراكتور، سوشا مكانی، سیامك كوروشی و رضا معقولی از نفت

ورزشگاه یادگار امام تبریز-

تراكتورسازی: مهدی ثابتی – امیرحسین صادقی – مرتضی اسدی – احمد آل نعمه (53 رودریگو توزی)- سیدمحسن حسینی- احسان حاج صفی – فردین عابدینی (57 داود دانش دوست) - فرزاد آشوبی -  لوپز فلاویو (78 اشپیتیم آرفی)- سیاوش اكبرپور و محمد ابراهیمی-

مربی: امیر قلعه نویی اتفاق ویژه: بعد از گل دوم نفت، گزارشگر بازی این گل را به غیبت مهدی كیانی و نبود یك «هافبك دفاعی» در تیم نسبت


نفت تهران: سوشا مكانی- سیامك كوروشی- خان محمدی (59 حمیدرضا فتحی)- نارسیو خوزه-  محمد مهرآزما- خلدون ابراهیم-  علیرضا عزتی- یعقوب كریمی (70 مجتبی زارع)-  رضا معقولی- سید ایمان موسوی (79 حسین امامیان)-

مربی: حسین فركی

داور: احمد صالحی

شرح بازی:

تراكتور صدرنشین كه همان تركیب دیدار با استقلال را در زمین می دید، بازی را با حمایت تماشاگرانش هجومی و پرحرارت آغاز كرد و در همان دقایق ابتدایی با شوت سنگین فلاویو خطر ساز شد. اما به مرور نفتی ها كه با دفاعی چند لایه در زمین خودی مستقر شده بودند، با دوندگی فراوان مانع از بازی سازی هافبك های میزبان شدند. در این نیمه تراكتور با ضربه سر آل نعمه می توانست به گل برسد كه توپ به شكل خطرناكی بیرون رفت. اما شاگردان حسین فركی كه در بازی های گذشته هم نشان داده بودند روی ضد حملات بسیار خطرناك هستند، در همان نیمه اول می توانستند با فرار موسوی به گل برسند اما ضربه این مهاجم به تیر دروازه خورد و به زمین برگشت. در نیمه دوم و بعد از اینكه تاكتیك «دفاع، دفاع، ضد حمله» فركی نتیجه داد، نفتی ها كاملاً عقب نشستند و تراكتورسازی بازی را در دست گرفت اما موقعیت های آن ها كه عمدتاً از ارسال های بلند و پرتاب های اوت احسان حاج صفی ایجاد می شد، به جایی نرسید. در اواسط نیمه دوم یكی از ارسال های تراكتور با ضربه سر امیرحسین صادقی به گل تبدیل شد اما كمك داور آن را آفساید اعلام كرد. درحالی كه تراكتور برای رسیدن به گل مساوی به آب و آتش می زد، اشتباه بزرگ مهدی ثابتی، گل دوم نفت را رقم زد. گل دقیقه 92 حسینی هم با اینكه تراكتور را برای چند دقیقه به مساوی امیدوار كرد اما در نهایت این بازی با همان نتیجه 2-1 به پایان رسید.

گل ها:

1-0 نفت: در حالی كه اغلب مدافعان تراكتور جلو كشیده بودند، سید ایمان موسوی پدیده این فصل فوتبال ایران ارسال مهرآزما از سمت چپ را با ضربه سر به گل تبدیل كرد.

2-0 توپی كه بدون مزاحمت در فاصله 30 متری به عزتی رسیده بود، با شوت این بازیكن و اشتباه ثابتی در دفع توپ به گل دوم نفت تبدیل شد.

2-1: اشتباه مدافعان نفت در دفع توپ، موقعیتی برای حسینی ایجاد كرد تا مدافع گلزن نفت با حركتی آكروباتیك دروازه میهمان را باز كند.

 بهترین بازیكن: ایمان موسوی یك گل حساس برای نفت زد تا صدرنشین در خانه متوقف شود اما عنوان بهترین بازیكن را باید به سوشا مكانی اختصاص دهیم كه 90 دقیقه بی اشتباه را در ورزشگاه یادگار امام گذراند.

اتفاق ویژه: این شكست اولین شگفتی هفته هفتم لیگ بود. نفت بعد از شكست سپاهان در اصفهان، و این پیروزی در تبریز، تیم غول كش لیگ یازدهم شده است.

برچسب ها: عیبی یوخ،  
.: Weblog Themes By Pichak :.
تمامی حقوق این وبلاگ مختص نویسنده این وبلاگ است

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا