تبلیغات
TİRƏXTUR-ŞAMPİON - جعفری:اگر کیانی نسبت به رای نهایی معترض باشد می تواند از طریق کمیته انظباطی فدراسیون فوتبال این قضیه را پیگیری نماید.

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ


TİRƏXTUR-ŞAMPİON
 
تراختور شامپیون


 

رای کمیته انظباطی باشگاه تراکتور سازی در مورد مهدی کیانی


 

  طبق آخرین خبرها کمیته انظباطی باشگاه تراکتور سازی در مورد پرونده انظباطی مهدی کیانی صبح امروز تشکیل جلسه داد وبا بررسی اتفاقات بوجود آمده وتطبیق و مستند سازی آن با آیین نامه انظباطی باشگاه که موارد تخلف وجرایم وتنبیهات لازم را نسبت به تخلفات پیش بینی کرده ، رای اولیه این پرونده را صادر کرد وبرای صدور رای نهایی تصمیما ت زیر را اتخاذ نمود .
دعوت از غلامرضا باغ آبادی یکی از مربیان این تیم بعنوان شا هد که در روز اتفاق بطور مستقیم در جریان مسائل بوده و با اعلام به تعویض این مربی بوده که کیانی عکس العمل نشان داده واتفاقات بعدی را منجر شده .
دعوت از مهدی کیانی برای آخرین دفاع از خود واطلاع از چگونگی برگزاری جلسه و رای نهایی .
همچنین بگفته جعفری مدیر عامل این باشگاه جلسه نهایی رسیدگی به پرونده انظباطی این بازیکن در هفته آینده برگزار خواهد شد ، جعفری در مورد این سوال که اگر رای صادره مورد قبول این بازیکن نباشد چه راه حلی پیش بینی شده ، گفت : اگر نسبت به رای نهایی معترض باشد می تواند از طریق کمیته انظباطی فدراسیون فوتبال این قضیه را پیگیری نماید تا پرونده ورای صادره باشگاه مورد بررسی این کمیته قرار گیرد تا چنا نچه رای صادره باشگاه مورد تائید این کمیته بود باید به آن تمکین کند .
در همین ارتباط به نظر می رسد با توجه به فعل وانفعالات چند روز گذشته احتمال بازگشت این بازیکن به جمع تراکتور یها فعلا از درصد خیلی کمی برخوردار است .
.: Weblog Themes By Pichak :.
تمامی حقوق این وبلاگ مختص نویسنده این وبلاگ است

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا