تبلیغات
TİRƏXTUR-ŞAMPİON - آزادی در تسخیر ترکهاست

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ


TİRƏXTUR-ŞAMPİON
 
تراختور شامپیون


 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 16 شهریور 1390 توسط


ترس و وحشت استقلال از هواداران تراکتور


در حالی که کمتر از 48 ساعت به بازی دو تیم استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز مانده است،رعب و وحشت عجیبی در تیم استقلال از حضور هواداران دو آتیشه تراکتور مشاهده میشود.

بازی استقلال تراکتور از هفته ها پیش مورد بحث و گفتگو و کری خوانی هواداران شده است بحث برد باخت ، جنگ بر سر صندلیهای ورزشگاه ازادی و خط و نشان کشیدن بازیکنان و ..اما انچه از اهمیت خاصی برخوردار است مصاحبه های مدیران و مسئولان این دو تیم است جعفری با بیان اینکه استقلال با ما مدارا میکند بدنبال کسب تعداد زیادی از صندلیها به هواداران پر شور این تیم است.
اما مسئولان باشگاه استقلال متعقدند که ۱۰ درصد نه یکی کمتر نه اضافه حتی در صورت خالی بودن ورزشگاه هیچ صندلی اضافه به تراکتور نمیدهیم. معنای این جمله این است که استقلالیها سال گذشته در حضور پر تعداد هواداران تراکتور باختند، از این باخت تجربه کسب کردند تا صندلی به حریف ندهند اینجا میتوان به قدرت تراکتور و ترس استقلال پی برد چرا که از تیمهای حرفه ای بعید است از هواداران تیم مقابل بترسند.

مصاحبه های بازیکنان تیم استقلال همگی نشان از ترس و وحشتی است که هواداران تراکتور توانسته اند بر دل بازیکنان تیم حریف ایجاد کنند. تا آنجایی که باشگاه استقلال در سایت رسمی خود در اقدامی کاملا عاجزانه، از هواداران شهرستانی خود برای حمایت از این تیم در مقابل ارتش سرخ تبریزدعوت به عمل آورده است.

نکته جالب و خنده دار، موضوع اعلام آمادگی هواداران استقلالی ساکن آذربایجان هست!!! اینهم بگذاریم به حساب شوخ طبعی مسئولین سایت باشگاه استقلال.

برچسب ها: تراختور،  
.: Weblog Themes By Pichak :.
تمامی حقوق این وبلاگ مختص نویسنده این وبلاگ است

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا