تبلیغات
TİRƏXTUR-ŞAMPİON - جعفری: برای مقابله با استقلال كاملا آماده‌ایم

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ


TİRƏXTUR-ŞAMPİON
 
تراختور شامپیون


 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 16 شهریور 1390 توسط


مدیر عامل باشگاه تراکتور سازی گفت: بازیکنان ما با آمادگی و روحیه بالا از این استرس نهایت استفاده را می برند.    جعفری در آستانه بازی تراکتور سازی و استقلال در تهران در گفتگویی با مطلوب توصیف کردن شرایط تیمش در آستانه هفته ششم لیگ برتر و دیدار برابر استقلال اظهار کرد: تیم تمرین‌های خود را منظم انجام می‌دهد و خدا را شکر شرایط تیم کاملا خوب است، شنبه هم در یک دیدار دوستانه سه بر صفر گسترش فولاد را شکست دادیم و برای مقابله با استقلال کاملا آماده‌ایم.

(ادامه مطلب)او در ادامه با بیان این که تمام تیم‌هایی که در تهران رودرروی استقلال و پرسپولیس قرار می‌گیرند انگیزه بالایی دارند، افزود: تراکتورسازی نیز از این قاعده مستثنی نیست و مطمئن باشید برابر استقلال با انرژی و انگیزه بسیار بالایی قرار می‌گیریم و با کسب حداکثر امتیاز به تبریز باز می‌گردیم.

جعفری همچنین با بیان این که هواداران تیم تراکتورسازی همیشه بیش از ظرفیت اعلام شده در ورزشگاه حاضر شده و به تشویق تیم پرداخته اند، خاطرنشان کرد: حرف ما تنها این است که شرایطی فراهم شود تا آذری‌های مقیم استان‌های تهران، البرز و تعدادی که از شهرستان‌های استان آذربایجان شرقی به ورزشگاه می‌آیند بدون تنش و دغدغه‌ تیمشان را تشویق کنند و البته فراهم آوردن آسایش و راحتی تماشاگران تبریزی در ورزشگاه نیز در دستور کار ما قرار دارد.

او افزود: قصد ما این است شرایطی در ورزشگاه فراهم کنیم که تماشای بازی برای تماشاگران دو تیم لذت بخش باشد، اگر مسئولان باشگاه استقلال می‌خواهند هیچ یک از طرفداران ما را به ورزشگاه راه ندهند صراحتا بگویند و از 10 یا 20 درصد حرف نزنند! مهم این است کاری کنیم که مردم در ورزشگاه اذیت نشوند، چرا که جو ورزشگاه روی کیفیت بازی بسیار موثر است و هواداران باید جوی در ورزشگاه ایجاد کنند که بازیکنان کاملا به بازی مسلط شوند.

مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی در ادامه با بیان این که رییس سازمان لیگ به او گفته است که سعی می‌کند شرایط دیدار سال گذشته تراکتورسازی و استقلال را در تهران بار دیگر فراهم کند، تصریح کرد: من می‌دانم که تخصیص 10 درصد سکوها به تیم میهمان قانونی است و آن را رد نمی‌کنم، اما استقلالی‌ها خوب می‌دانند که طرفداران تراکتورسازی به ورزشگاه سرازیر می‌شوند!

جعفری در ادامه هواداران تیم تراکتورسازی را مخاطب قرار داد و گفت: ما تا به حال به حد کافی جریمه شده ایم و دیگر نمی خواهیم جریمه شویم و به همین خاطر از تماشاگران تبریز می خواهم بدون حاشیه تیم را تشویق کنند و به بعضی تماشاگر نماها که هیچ ربطی به تراکتور سازی ندارند اجازه ندهند که تیم را نابود کنند، چون در صورت تکرار جریمه ها این تیم از کورس قهرمانی دور می شود.

مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی در پایان بیان کرد: تیمش پتانسیل این را دارد که بار دیگر استقلال را در تهران شکست دهد.

برچسب ها: تراختور،  
.: Weblog Themes By Pichak :.
تمامی حقوق این وبلاگ مختص نویسنده این وبلاگ است

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا