تبلیغات
TİRƏXTUR-ŞAMPİON - صادقى: این دیدار از دربى پایتخت هم حساس تر است!

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ


TİRƏXTUR-ŞAMPİON
 
تراختور شامپیون


 
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 10 شهریور 1390 توسط


استقلال را شکست خواهیم داد

مصاحبه امیر حسین صادقی را در ادامه مطلب بخوانید.


(ادامه مطلب)


بازی با استقلال را چطور میبینید؟

بازی بین دو تیم اول و دوم جدول است و به نوعی این بازی حكم فینال را دارد. این بازی بسیار سخت خواهد بود، چون استقلال بازیكنان خوبی جذب كرده است و هم اینكه در صدر جدول قرار دارد و نمیخواهد موقعیت خود در جدول را از دست دهد.

با توجه به اینكه چندین سال در استقلال حضور داشتید و امسال میخواهید در مقابل تیم سابق خود بازی كنید، چقدر انگیزه دارید؟
من انفرادی فكر نمیكنم و در این فصل به غیر از موفقیت تراكتور، به چیز دیگری فكر نمیكنم. من بازیكن حرفه ای هستم و چیزی كم ندارم كه بخواهم خود را به كسی ثابت كنم. به لطف خدا در چند سالی كه فوتبال بازی میكنم، همه مرا میشناسند كه چطور به پیراهن تیمی كه میپوشم، تعصب دارم و امسال هم با پیراهن تیم دوست داشتنی تراكتور، كه هواداران پرشور و خونگرمی هم دارد، به موفقیت های بزرگتری كه لیاقت این هواداران است، خواهیم رسید.

هواداران زیادی از هم اكنون خود را آماده میكنند تا با حضور در استادیوم آزادی، همراه تیم باشند، نظر شما در این مورد چیست؟
مهم انرژی مثبتی است كه هواداران در استادیوم به ما میدهند. حالا چه صد نفر باشد و چه مانند پارسال چهل هزار نفر. چون هواداران تراكتور نشان داده اند كه حتی اگر صد نفر هم باشند، به اندازه ده ها هزار نفر تشویق میكنند و این واقعا یك استثناست در فوتبال ما. من از این لحاظ خیلی خوشحالم كه در آزادی تنها نبوده و هوادران یار و یاور تیم خواهند بود. این بازی یك دربی است، حتی مهمتر از دربی پایتخت، چون به نوعی چهره قهرمان در این دیدار شكل خواهد گرفت.

چقدر به برد در این بازی امیدوارید؟
هرچند كه بازی سختی را پیش رو داریم، اما انشالله استقلال را شكست خواهیم داد و سه امتیازش را تقدیم خواهیم كرد به همه هواداران تیم.

نظرتان راجع به دربی تبریز چیست؟
خدا را شكر كه توانستیم با نتیجه پر گل، مقابل شهرداری به پیروزی برسیم. اما برای من خیلی جالب بود. عجیب ترین دربی بود كه تا به حال دیده بودم. وقتی ما وارد زمین شدیم تا خودمان را آماده بازی كنیم، همه ما را به شدت تشویق میكردند. وقتی شهرداری وارد شد، همه شهرداری را تشویق كردند. یك بار بازیكنان تراكتور را صدا میكردند و بعدا بازیكن شهرداری را، كه واقعا در نوع خود جالب بود.

حرف آخر؟
از همه هوادارانی كه در استادیوم آزادی حاضر خواهند شد، تقاضا دارم، فقط تیم خود را تشویق كنند و به تیم و بازیكنان حریف كاری نداشته باشند، تا ما هم بتوانیم با تمركز و انگیزه بالا، بازی خوبی به نمایش بگذاریم و به امید خدا برنده باشیم.

.: Weblog Themes By Pichak :.
تمامی حقوق این وبلاگ مختص نویسنده این وبلاگ است

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا