تبلیغات
TİRƏXTUR-ŞAMPİON - جدا کردن سر کبوتر بی گناه توسط هواداران تهرانی

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ


TİRƏXTUR-ŞAMPİON
 
تراختور شامپیون


 
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 7 شهریور 1390 توسط

به مناسبت بازی با استقلال


هواداران تراکتورسازی چند صد کیلومتر راه پیمودند تا در کنار هواداران استقلال شاهد یک بازی زیبا و دیدنی باشند. ولی افسوس و صد افسوس که استقلالی های قصی القلب و عصر حجری با رفتاری وحشیانه فرهنگ و اصالت خود را مقابل چشمان میلیون ها بیننده ی تلویزیونی قرار دادند.
آیا نباید پرسید که گناه کبوتری که تنها دلیل قتلش رنگ سرخ بالهایش بود چیست؟ آیا نباید از قصاوت فردی که بی رحمانه و با وحشی ترین حرکات سر از تن موجودی بی گناه جدا می سازد منزجر شد؟ استقلالی که در میدان مسابقه نتوانست یارای مقاومت مقابل تراکتور را داشته باشد و استقلالی که هوادارانش در مقابل تراکتوری ها کم آورند به هر کاری دست زدند تا خشم و نفرت خود را نه از تیم استقلال بلکه از هواداران تراکتور نشان دهند. واقعا شرممان می شود که در مقابل استقلالی قرار گرفتیم که تماشاگرانش مشتی لات و الدنگ بودند.


  (ادامه مطلب)کبوتر بی سری که مقابل چشمانمان جان کند معصومیت میلیون ها هوادار تراکتوری بود که سالهاست زیر پای چنین افرادی و افکاری پایمال می شد و هیچ کس توجهی بدان نمی نماید. هوادار استقلالی که با کندن سر کبوتری چنان احساس وجد و خوشحالی می نماید که انگار دنیا به پایش ریخته شده است زیرا که چشمان و قلبش چنان از نفرت پر شده است که تنها خون بی گناهان است که تصلای خاطر حیوانی اش است. همین صحنه ها است که تفاوت ایجاد می کند مابین تراکتور و استقلال. زیرا که وحشی گری و توحش جز لاینفک فرهنگ آنهاست و این واژه ها برای ما قرن هاست که در زباله دان تاریخ دفن شده اند. هواداران استقلال به عینه ثابت کردند که به درستی وارث حقیقی توحش و قتل و خونریزی هستند و از این کار نیز لدت می برند. در مقابل هواداران تراکتور با دیدن چنین صحنه هایی اثبات کردند که از نسل باران و آفتاب هستند نسلی که به کشتن فکر نمی کند بلکه تنها فکرش رویش و امید و باروری است. هوادارانی که با حضور خود روح امید و رویش را بر سکوهای مرده و بی روح ورزشگاه آزادی دمیدند و ثابت کردند که هر جا حضور یابند با خود مهر و عطوفت همراه دارند.

رفتار و حرکات با تجربه ترین بازیکن استقلال یعنی فرهاد مجیدی در ورزشگاه یادگار امام هنوز هم از خاطرمان فراموش نشده است ولی پس چرا اکنون ایشان سکوت کرده اند؟ کسی که به خاطر برخود یک سنگ مجازی قیامتی برپا کرد اکنون با دیدن خون ریخته شده ی مظلومی در مقابل میلیون ها نفر سکوت می کند و حتی به تحسین این رفتارها و حرکات می پردازد؟ کجاست واعظ مدیرعامل که دم از مرام و معرفت و انسانیت می زد؟ کجای کشتن موجودی بی دفاع و مظلوم انسانیت است؟ اگر چنین رفتاری انسانیت باشد پس باید گفت که هیتلر انسانترین فرد تاریخ است.

واقعا برآشفته ایم از حرکات حیوانی که تنها سیمای انسانی دارد. حیوانی که کبوتر بی گناهی را با لذت و قصاوت می کشد لیاقت حیوان بودن را نیز ندارد. کبوتر معصوم و بی گناهی که حتی بدون جرعه ای آب به قتل می رسد و با بدترین و زجر آورترین حالت جان می دهد تنها جرمش رنگ سرخ بالهایش بود. کبوتری که بالهای خود را سرخ فام ساخت تا سرخی هواداران تراکتور را سوار بر بالهایش به آسمان ها ببرد شایسته ی چنین تقدیری نبود. وای بر استقلالی که که هوادارانش چنین افراد قصی القلب و عقب مانده ای هستند. رفتارهایی که از هواداران آبی سر زد حتی از انسان های وحشی جنگل های آمازون نیز سر نمی زند.

هزار بار با چشمان اشک بار صحنه ی دلخراش مرگ کبوتر سرخمان را دیدیم و هزار بار بر اراده امان در راهی که برگزیده ایم افزوده شد. آی ای هواداران تیم های سرخابی و زرد و سفید و سبز رنگ و ... به هوش باشید که چنین صحنه هایی هرچند دل پر دردمان را ملال انگیزتر می کنند ولی بر اراده و عزم راسخمان می افزایند و دشمنی و خونخواری شما بیش از پیش بر ما آشکار می گردد. هوادار تراکتور همواره بر تراکتوری بودنش می بالد و همواره از افرادی همچون شما برائت می جوید. دشمنی و خشم شما از این رو است که با وجود هزینه های میلیاردی خود هرگز یارای مقاومت در مقابل تراکتور را ندارید. زیرا که میلیون ها هوادار تراکتور همگی زاده ی آذربایجان هستند و ارتش سرخ آذربایجان همواره به سربازانش افتخار می کند و علی رغم دشمنی های شما میلیون ها عاشق شیفته اش هستند.

پس محکمتر از قبل فریاد می زنیم :

یاشاسین آذربایجان

یاشاسین تراختوربرچسب ها: کرار،  
.: Weblog Themes By Pichak :.
تمامی حقوق این وبلاگ مختص نویسنده این وبلاگ است

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا