تبلیغات
TİRƏXTUR-ŞAMPİON - قلعهنویی: بهترین دوران ورزشی ام را در تبریز می گذرانم

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ


TİRƏXTUR-ŞAMPİON
 
تراختور شامپیون


 
امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال تراكتورسازی گفت: در تمام دنیا تلاش میِكنند كه هوادار به ورزشگاه بیاید، اما ما در اینجا كاری میكنیم كه آنها را از دست بدهیم.امیر قلعه نویی پس از برتری یك بر صفر مقابل شاهین بوشهر در نشست خبری اظهار داشت: خدار را شكر می كنم كه توانستیم در این بازی سخت 3 امتیاز را كسب كنیم. هر چند نتیجه به سود ما شد، اما از كیفیت بازی راضی نیستم.

(ادامه مطلب)


امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال تراكتورسازی گفت: در تمام دنیا تلاش میِكنند كه هوادار به ورزشگاه بیاید، اما ما در اینجا كاری میكنیم كه آنها را از دست بدهیم.امیر قلعه نویی پس از برتری یك بر صفر مقابل شاهین بوشهر در نشست خبری اظهار داشت: خدار را شكر می كنم كه توانستیم در این بازی سخت 3 امتیاز را كسب كنیم. هر چند نتیجه به سود ما شد، اما از كیفیت بازی راضی نیستم. تیم ما هنوز شكل واقعی خود را پیدا نكرده است و نیاز به زمان داریم. وی ادامه داد: بازیكنان ما باید بزرگ فكر كنند، چون تراكتورسازی تیم بزرگی است و باید در آینده بازیهای به مراتب بهتری را ارائه كنیم. سرمربی تراكتورسازی گفت: مهاجمان ما باید به گلزنی عادت كنند و سعی میكنیم در تمرینات این هماهنگی را به وجود بیاوریم. ما مقابل شاهین از سیستم 3-4-4 استفاده كردیم و نتیجه گرفتیم. تا حدودی تركیب اصلی خود را پیدا كردهایم، اما باید بیشتر هماهنگ شویم.


قلعهنویی در مورد شاهین بوشهر عنوان كرد: شاهینیها ما را تحت فشار قرار دادند، اما آن طور كه باید موقعیت نداشتند و خطرناك نبودند. شما دیدید كه پنالتی ما درست بود و چندین موقعیت مسلم گل را هم از دست دادیم. وی در پاسخ به این سوال كه آیا مقابل ذوبآهن در هفته دوم وقت كشی كردید، عنوان كرد: پس از آن بازی به ثابتی گفتم كه از شبیه سازی خوشم نمیآید و باید فوتبال بازی كنیم. البته ما در آن بازی وقت كشی نكردیم و بازی خود را انجام دادیم.
سرمربی تراكتورسازی در مورد محرومیت تماشاگران تراكتورسازی گفت: در تمام دنیا تلاش میكنند كه هوادار به ورزشگاه بیاید، اما ما در اینجا كاری میكنیم كه حداقل در این 2 بازی گذشته 150 هزار هوادار را از دست بدهیم. 50 درصد تیم ما هواداران ما هستند و نمیِدانم چرا این كارها انجام میشود
.
موضوع كارت مربیگری قلعه نویی و حاضر نشدن او بابت امضای تعهد نامه، گویا به پایان رسیده. او در این باره گفت: بعد از اینکه از نظر نوشتاری کارت صادره مشکلاتی داشت ودر بازی با ذوب آهن آنرا تحویل نماینده فدراسیون دادیم امروز بالاخره کارت خود را دریافت کردم.
وی در مورد اتمام محرومیت تماشاگران تبریزی هم گفت: از ته دل می گویم در عرض دو ماهی که در اینجا بودم در کوچه وبازار ودر تمرینات بهترین ایام دوران ورزشی ام را تجربه کردم و واقعا مردم اینجا مردمان ویژه ای هستند ودر همه حال محبت هایشان شامل حال ما بوده وامیدوارم با کسب نتایج دلخواه موجب رضایت خاطر این عزیزان شویم ، قلعه نوعی با این جمله که امیدوارم با پایان محرومیت تماشاگران دیگر شاهد اینگونه اتفاقات نباشیم خطاب به تماشاگران تبریزی گفت : از شما توقع دارم همیشه به تیم های حریف احترام بگذارید وبا تشویق تیم خود زمینه موفقیت های بزرگ را فراهم آورید.

.: Weblog Themes By Pichak :.
تمامی حقوق این وبلاگ مختص نویسنده این وبلاگ است

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا