تبلیغات
TİRƏXTUR-ŞAMPİON - حضور پدرم در ورزشگاه انگیزه ام را چند برابر کرد

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ


TİRƏXTUR-ŞAMPİON
 
تراختور شامپیون


 با حضور پرشور هوادارانمان ، استقلال را در خانه اش شکست می دهیم


بازیکن تیم تراکتورسازی تبریز گفت: پشتوانه من پدرم است و حضور وی در ورزشگاه انگیزه ام را چند برابر کرد.


مرتضی اسدی مدافع و کاپیتان تیم تراکتورسازی تبریز در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار باشگاه در خصوص دیدار با شهرداری اظهار داشت: بازی با شهرداری را مثل سایر بازی ها محکوم به برد بودیم و برای باقی ماندن در سه تیم اول جدول و کسب سه امتیاز پا به میدان گذاشتیم که با کمک خدا و حمایت هواداران توانستیم پیروز میدان شویم.

 (ادامه مطلب)


اسدی در خصوص به ثمر رسیدن پنج گل در یک بازی افزود: ما یک تیم هستیم و در این بازی همه بچه ها یک دل و بدون اشتباه بودیم، خط حمله، خط هافبک و خط دفاعی ما در این بازی هماهنگ عمل کرد که توانستیم بازی پر گلی داشته باشیم.
کاپیتان تیم تراکتورسازی تبریز در خصوص حضور هواداران در این بازی افزود: جای تقدیر و تشکر دارد که با حضور پرشورشان تیم را حمایت کردند، حامی اصلی تیم ما هواداران هستند که تیم دوم تبریز محسوب می شوند و امیدوارم این حمایت ها و حضور در ورزشگاه ها ادامه یابد.
وی در خصوص حضور پدر خود به عنوان یکی از مهمانان ویژه این بازی افزود: پشتوانه من پدرم است که افتخار داشتن چنین پدر را میکنم و خوشحال شدم که در این بازی حضور داشتند و روحیه مضاعفی را به من دادند.
مدافع تیم تراکتورسازی تبریز در خصوص بستن بازو بند کاپیتانی در مقابل 60هزار هوادار گفت:کاپیتانی تراکتور مقابل 60 هزار هوادار حس خوبی دارد ولی در مقابل وظیفه ام را سنگین تر می کند و باید بیشتر و بهتر از قبل انجام وظیفه کنم.
وی در خصوص بازی آینده تیم در مقابل تیم استقلال تصریح کرد: بازی در تهران سخت است ولی با حضور پرشور هواداران و حمایت آنها سختی احساس نخواهیم کرد، همچنین تبم استقلال صدر جدول قرار دارد و تیم خوب و منسجمی است که تمام تلاشمان را برای کسب سه امتیاز بازی خواهیم کرد.
اسدی در مورد تعطیلات 14 روزه گفت: باشگاه برنامه منظمی را برای چهارده روز در نظر دارد که از روز دوشنبه تمرینات شروع خواهد شد و شاید چند بازی دوستانه نیز داشته باشیم.
کاپیتان تیم تراکتورسازی تبریز در پایان در پایان خطاب به هواداران این تیم گفت: از هواداران خواهش می کنم که خود را کنترل کنند و به مسائل حاشیه ای نپردازند و امیدوارم مردم فهیم و با تعصب آذربایجان در بازی با استقلال نیز تیم را تنها نگذارند و پشت تیم تراکتور باشند تا بازی خوب، جوانمردانه و راضی کننده ای را شاهد باشند.
برچسب ها: مرتضی اسدی،  
.: Weblog Themes By Pichak :.
تمامی حقوق این وبلاگ مختص نویسنده این وبلاگ است

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا