تبلیغات
TİRƏXTUR-ŞAMPİON - اکبرپور : استقلالیها بدانند روز بازی نصف آزادی مال تماشاگران تراکتور خواهد بود!

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ


TİRƏXTUR-ŞAMPİON
 
تراختور شامپیون


 در حال حاضر عاشق تراکتور هستم نه استقلالhttp://up.vatandownload.com/images/ovu97ki3xbadisi1mtrv.jpg

تیم تراکتورسازی در داربی تبریز جشنواره گل به راه انداخت و در 20 دقیقه ابتدایی بازی چهار گل به ثمر رساند تا در همان نیمه اول تیر خلاص را به رقیب سنتیاش زده باشد. سیاوش اکبرپور که زننده گل چهارم تراکتور و به عبارتی تیر خلاص به شهرداری بود، این داربی را یکی از بهترین و پاکترین داربیهای فوتبالمان در چند سال اخیر معرفی میکند.

(ادامه مطلب)

در داربی تبریز هم که جشنواره گل به را انداختید؟!
خودمان هم پیشبینی یک چنین نتیجهای را نمیکردیم چون با بازیهایی که از شهرداری دیده بودیم خودمان را آماده یک دیدار سخت کرده بودیم اما آنقدر خوب ظاهر شدیم که دست این تیم را در پوست گردو گذاشتیم و به آنها اجازه خودنمایی ندادیم.
بازی را چطور دیدی؟
 تراکتورسازی در این دیدار بازی فراتر از لیگ ایران به نمایش گذاشت و میتوانستیم حتی گلهای بیشتری هم به ثمر برسانیم. فکر میکنم اگر پس از به ثمر رسیدن گل چهارم، انگیزه بازیکنانمان پایین نمیآمد رکوردی ثبت میکردیم که هیچ تیمی موفق به تکرار آن نمیشد. پس از اینکه گل چهارممان به ثمر رسید بازیکنانمان بیشتر سعی در حفظ توپ کردند اما با این حال هواداران در طول 90 دقیقه شاهد یک بازی خوب و تماشایی شدند. باید بگم که پنجشنبه شب یکی از بهترین و پاکترین داربیهای چند سال اخیر فوتبالمان رقم خورد.
 چه شد که در 20 دقیقه ابتدایی موفق شدید چهار گل به ثمر برسانید؟
 از همان لحظهای که سوت بازی به صدا درآمد، خوب شروع کردیم. کادر فنی از ما خواسته بودند تا حریف را در زمین خودش پرس کنیم. از طرفی عطش و انگیزه بازیکنانمان برای گلزنی در این دیدار زیاد بود و تمامی این مسایل دست به دست هم دادند تا در 20 دقیقه اول بازی چهار گل بزنیم تا شهرداری تیر خلاص را بخورد.
خودت هم که زننده این تیر خلاص بودی!
پس از چهار هفته در این دیدار در پست تخصصیام بازی کردم و به همین دلیل هم موفق به گلزنی شدم.
آیا بازگشت به پست اصلی و تخصصیات به درخواست خودت صورت گرفت؟
 بله. قبل از بازی از امیرخان درخواست کردم تا در خط حمله بازی کنم و ایشان هم درخواستم را قبول کردند و خوشحالم که توانستم در اولین حضورم در پست تخصصیام خوب ظاهر شوم.
شنیدهایم تشویق تماشاگران تبریزی در این دیدار بسیار خاص و عجیب بوده؟!
بله. برای من که بسیار جالب بود و تاکنون شاهد یک چنین تشویقی نبودم. تماشاگران تبریزی برای اینکه هر دو تیمشان را حمایت کرده باشند، دقایقی به تشویق تراکتورسازی میپرداختند و دقایقی دیگر شهرداری را تشویق میکردند. باور کنید خود من از تشویق آنها انرژی و انگیزه میگرفتم و یقین دارم که با حمایتشان خیلی زود به روزهای اوجم بازمیگردم.
 در جدول همه که همسایه استقلال شدید.
فکر میکنی تا پایان فصل رقابت میان تراکتورسازی و استقلال برای قهرمانی و صدرنشینی ادامه داشته باشد؟
در حال حاضر هفتههای ابتدایی لیگ را سپری میکنیم و نمیتوانیم از حالا مدعیان لیگ را معرفی کنیم. این فصل مدعی زیاد داریم و مشخص نیست که جنگ قهرمانی میان چه تیمهایی صورت بگیرد. به نظرم همین تیم استقلال که خیلیها از آن انتقاد میکنند یکی از مدعیان لیگ خواهد بود. ولی در حال حاضر رقابت تراکتورسازی و استقلال در صدر جدول لیگ را جذاب کرده و خیلیها از حالا برای دیدار این دو تیم در هفته ششم لحظهشماری میکنند. خود من چهار ماهی میشود که برای این دیدار لحظهشماری میکنم. مصاف تراکتورسازی با استقلال، نبرد تاکتیک و ستارهها خواهد بود. تراکتورسازی یک تیم ستاره است ولی استقلال تیمی پر از ستاره است و ستارهها هستند که نتایج این تیم را رقم میزنند. بازیکنانی مثل فرهاد مجیدی هستند که استقلال را صدرنشین کردهاند نه تاکتیک تیمی آن، چون کادر فنی این تیم دانش فنی چندانی ندارند که بخواهند آن را به بازیکنانشان انتقال بدهند. به همین خاطر هم مصاف تیممان با استقلال را نبرد تاکتیک و ستارهها میدانم.
پس باید از همین الان منتظر گلزنیات مقابل استقلال باشیم؟!
بله. برای این بازی انگیزه بسیار زیادی دارم و شک نکنید که سیاوش اکبرپور یکی از گلزنان این دیدار خواهد بود. اجازه نمیدهم انتظار چندماههای که برای این بازی کشیدهام بینتیجه بماند. به دنبال این هستم تا در دیدار با استقلال خودم را به یکسری از بازیکنان این تیم که برای من و خیلی دیگر از استقلالیهایی که از آن جدا شدند دوستنما بودند، ثابت کنم.
در حال حاضر عاشق تراکتور هستم نه استقلال و از اینرو برای موفقیت آن از جانم مایه میگذارم. استقلالیها از حالا بدانند که روز بازی نیمی از ورزشگاه آزادی مال تماشاگران تبریزی خواهد بود و در آزادی چندان غریبه نخواهیم بود. میخواهیم مقابل استقلال آنقدر خوب بازی کنیم تا چشم همه را دربیاوریم خصوصا چشم همان دوستنماهایی که گفتم.برچسب ها: سیاوش اکبر پور،  
.: Weblog Themes By Pichak :.
تمامی حقوق این وبلاگ مختص نویسنده این وبلاگ است

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا