تبلیغات
TİRƏXTUR-ŞAMPİON - سردار جعفری: تراکتور با کسب 3 امتیاز در کورس صدرنشینی باقی ماند

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ


TİRƏXTUR-ŞAMPİON
 
تراختور شامپیون


 

http://www.mhjafari.com/images/stories/gallery1//IMG_2480.JPG

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی گفت: تراکتورسازی هم با این برد توانست با کسب 3 امتیاز در کورس صدرنشینی بماند و با سایر تیم ها رقابت خود را ادامه دهد.
محمد حسین جعفری مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی تبریز در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار باشگاه در خصوص دیدار با شهرداری اظهار داشت: این بازی به خاطر نام دربی حساسیت هایی داشت و به نظر من هر 2 تیم برای
کسب 3 امتیاز این دیدار وارد زمین مسابقه شده بودند.

(ادامه مطلب)
وی افزود: من برای تیم شهرداری آرزوی موفقیت می کنم و این تیم هم تیم خودمان است و امیدوارم در آینده نتایج خوبی کسب کند؛ تراکتورسازی هم با این برد توانست با کسب 3 امتیاز در کورس صدرنشینی بماند و با سایر تیم ها رقابت خود را ادامه دهد ، خوشبختانه توانستیم در ابتدا بازی را در دست بگیریم و تا انتها شرایط مسابقه را کنترل و از این شرایط به نحو احسن استفاده کنیم.

جعفری در پاسخ به این سوال که آیا انتظار چنین بازی پرگلی را داشت، گفت: من در واقعیت فکر نمی کردم چنین بازی پر گلی را شاهد باشیم و فکر می کردم که بیش از دو یا سه گل رد و بدل نشود.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز حضور هواداران را زیبا توصیف کرد و گفت: این حضور پررنگ نشان می دهد که هواداران چقدر می توانند به تیم انگیزه دهند و بتوانند فعالیت تیم را جدی تر کنند و من این برد را به هواداران تبریک می گویم و انشاالله با حضور قوی آنها در بازیهای بعدی نیز نتایج مطلوبی را کسب کنیم.

وی در خصوص اقدامات انجام شده برای دیدارهای خارج از خانه تصریح کرد: با توجه به شرایط موجود در باشگاه فعلا ما نمی توانیم برای حمل و نقل هواداران به سایر شهرها اقداماتی انجام دهیم ولی امیدوارم با توجه به اقدامات انجام شده توسط کانون هواداران و با همکاری مسئولان سازمان لیگ، یگان ویژه و ورزشگاه آزادی بتوانیم در حد امکان برای دیدار با استقلال شرایط بهتری داشته باشیم.

جعفری در مورد تعطیلات لیگ برتر خاطرنشان کرد: ما تمریناتمان را در تبریز شروع خواهیم کرد و چند دیدار تدارکاتی نیز در نظر گرفته ایم و هنوز تیم های مورد نظر برای انجام دیدار تدارکاتی مشخص نشده است، همچنین ما پیگیر هستیم تا در صورت امکان یک اردوی 3 روزه برگزار کنیم.
برچسب ها: جعفری،  
.: Weblog Themes By Pichak :.
تمامی حقوق این وبلاگ مختص نویسنده این وبلاگ است

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا