تبلیغات
TİRƏXTUR-ŞAMPİON - قلعه نویی : گلهای زود هنگام شیرازه شهرداری را برهم زد

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ


TİRƏXTUR-ŞAMPİON
 
تراختور شامپیون


 

سرمربی تیم تراكتورسازی تبریز در نشست خبری بعد از بازی گفت: در مقابل شهرداری تبریز بازی خوبی ارائه كردیم و توانستیم زود به گل رسیده و به بازی مسلط شویم و نتیجه را به نفع خود به پایان ببریم.

امیر قلعه‌نویی كیفیت بازی تیمش را در مقابل شهرداری مطابق میل خود دانست و اظهار كرد: ما توانستیم با یك بازی تاكتیكی نتیجه خوبی بگیریم و من اعتقاد دارم كه گلهای زود هنگام ما باعث شد تا شیرازه تیم شهرداری از هم بپاچد و نتیجه را واگذار كند.

وی افزود: بازیكنان تیم تراكتورسازی نیمه اول را به نحو احسن به پایان بردند، ولی نیمه دوم را جدی نگرفته و فكر كردند كه بازی تمام شده است و این باعث شد كه در نیمه دوم بازی خوبی ارائه ندهند.

سرمربی تراكتورسازی تبریز با تشكر از تماشاگرانی كه در بازی با شهرداری این تیم را تنها نگذاشتند گفت: من گفته بودم كه تیم اصلی ما هوادارانی هستند كه امشب به استادیوم می‌آیند و دیدیم كه این امر میسر شد و البته این را هم باید ذكر كرد كه ما بازی زیبایی ارائه دادیم تا هواداران از تماشای آن لذت ببرند.

وی در رابطه با برنامه‌های آتی تیم در تعطیلات دو هفته‌ای لیگ برتر خاطرنشان كرد: تیم من كم‌كم داشت به حد مطلوب و دلخواه خود می‌رسید و این تعطیلات شاید برای این تیم خوب نباشد، ولی ما با بازی‌های تداركاتی سعی خواهیم كرد تا تیم از نظر تاكتیكی افت نداشته باشد، چون روز به روز بازیكنان با هم هماهنگ‌تر می‌شوند و شناخت آنها از هم و بامن بیشتر می‌شود.

برچسب ها: قلعهنوعی، امیر پاشا، قلعه نویی، ژنرال،  
.: Weblog Themes By Pichak :.
تمامی حقوق این وبلاگ مختص نویسنده این وبلاگ است

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا