تبلیغات
TİRƏXTUR-ŞAMPİON - تراکتورسازی 5- شهرداری 1؛ دربی شگفت انگیز/توفان ویرانگر در 20 دقیقه!

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ


TİRƏXTUR-ŞAMPİON
 
تراختور شامپیون


 


تراكتور به همشهرى خود هم رحم نكرد

تراکتورسازی

گلها: حاج صفی (3 و 60)،صادقی (8) ، عابدینی (12) و اکبرپور (18)برای تراکتور و دقیقی (34) برای شهرداری

ورزشگاه یادگار امام ، تماشاچی 50 هزار نفر

داور:علیرضا فغانی

اخطار:گودرزی ، دقیقی  ( شهرداری ) ، عابدینی،حسینی ( تراکتور)
اخراج:گودرزی

تراکتور سازی: مهدی ثابتی ، امیرحسین صادقی (66 احمد آل نعمه )، فردین عابدینی ، مهدی کیانی ، فرزاد آشوبی ، سیاوش اکبرپور   احسان حاج صفی ، خوزه رودریگو(46 مصطفی اکرامی )، سید محسن حسینی ، محمد ابراهیمی(63 مسعود ابراهیم زاده )

شهرداری تبریز: ابراهیم میرزاپور،حبیب گردانی (43 مهرداد قنبری)،ابوالفضل حاجی زاده، دراگان زارکوویچ، وریا غفوری، رسول پیرزاده(46 محمد ایرانپوریان )،کمال کامیابی نیا،سعید دقیقی، زینال خیری، میثم بائو، شهرام گودرزی

   (ادامه مطلب)

شرح گلها:

1-0  تراکتور: هنوز 3 دقیقه از بازی نگذشته بود که حاج صفی با ضربه ای سنگین از گوشه راست محوطه جریمه شهرداری را به گل تبدیل کرد.

2-0  تراکتور:ارسال کرنر توسط حاج صفی با ضربه سر صادقی گل دوم را رقم زد.

3-0  تراکتور:باورکردنی نبود. دقیقه 12 و گل سوم. این بار فردین عابدینی پاس محمد ابراهیمی را در شرایط تک به تک به گل تبدیل کرد.

4-0  تراکتور:شوخی نیست. فقط 17 دقیقه گذشته و تراکتور به گل چهارم می رسد. این بار حرکت تکنیکی عابدینی را اکبرپور به گل چهارم تیمش تبدیل کرد.

4-1شهرداری:سعید دقیقی روی پاس عمقی حاجی زاده فاصله را کم کرد.

5-1تراکتور:پاس عمقی کیانی در دقیقه 60 به حاج صفی رسید و او با یک ضربه تماشایی از پشت محوطه جریمه بازهم هواداران تراکتور را شاد کرد.

بهترین بازیکن: فردین عابدینی بازیکن سابق استقلال در اولین حضورثابت در ترکیب تراکتور درخشید و پایه گذار اکثر حملات بود.به جز او حاج صفی هم فوق العاده کار کرد.

اتفاق ویژه:درحالی که همه انتظار یک بازی نزدیک را داشتند تراکتوردر 20دقیقه توفانی به یادماندنی به پا کرد. این نتیجه ای است که هرگز از یاد نخواهد رفت. در این بازی تبریزی ها از دیدن یک بازی دیدنی خوشحال به خانه رفتند گرچه استقبال انها از این بازی کمتر از حد انتظار بود.

.: Weblog Themes By Pichak :.
تمامی حقوق این وبلاگ مختص نویسنده این وبلاگ است

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا